PŁATNOŚCI

L Bioline - Kosmetyka Profesjonalna

Formy płatności

Przelewy on-line

Po wybraniu swojego banku zostaniesz przekierowany do systemu PayU. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System PayU wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Klubu Zniżek, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Za pomocą przelewów on-line możesz dokonać płatności z następujących banków:

Karty

Akceptujemy karty MasterCard i Visa. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Dane Twojej karty kredytowej są przesyłane za pomocą bezpiecznego szyfrowania SSL. W przypadku rezygnacji z zakupu, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty kredytowej.

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia należy dokonać wpłaty na nasz rachunek bankowy:

Aby ułatwić nam zidentyfikowanie wpłaty, prosimy o wpisanie w tytule przelewu wyłącznie numeru faktury proforma. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji. Przelew tradycyjny nie jest dostępny przy zakupie kuponów.