Rf mikroigłowy ciało - rozstępy ciało , cellulit ciało , lużna skóra ramiona , brzuch , uda


Pozostało do końca:
44 godz. 22 min. 26 sek.
Card image cap Card image cap Card image cap Card image cap Card image cap Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa

Dostępne opcje  

Wprowadziliśmy też odroczoną płatność 30 dniową płatność - Medi Raty , bez odsetek i bez prowizji 0+0 % 

 DODATKOWY RABAT 20 % - jakie musisz spełnić warunki 

 • wpłata 100 zł zadatku na konto - informacja : jesli nie dojdzie do sfinalizowania -  (wykupienia zabiegów) - zadatek przepada za zajęty termin w grafiku 
 • opłacenie końcowej kwoty za zabieg gotówka 
 • zapraszam do kontaktu 532 175 200  lub meilowo - lbioline@gmail.com
 • 100 zł zadatek na zabieg rf mikro cialo - rabat 20%

OFERTA

RF Frakcyjny - rozstępy - blizny - luźna skóra – zmarszczki , cellulit

 • 520 zł zamiast 800 zł - 1 zabieg na jedna partie ciała 
 • 950 zł zamiast 1200 zł - 1 zabieg na dwie partie ciała 
 • 1250 zł  zamiast 1800 zł - 3 zabiegi na jedną parię ciała
 • 1850 zł zamiast 3600 zł - 3 zabiegi na dwie partie ciała 
 • 100 zł zadatek na zabieg rf mikro ciało - rabat 20%

Partie ciała : brzuch , uda przód lub tył , pośladki , ramiona  , dekolt , łydki , boczki, 

 Uwaga do zabiegu - jednorazowy zakup - kartridz igłowy koszt 50 zł - kartridz jest własnością klienta ( tki ) i przy seriach zabiegu jest wykorzystywany wielokrotnie lub możliwość kupienia do każdego zabiegu nowego Kartridza - Zabieg wykonywany co 3-4 tygodnie

 


W pakiecie  

100% Skuteczny zabieg RF Frakcyjny Mikroigłowy na luźną skórę, zmarszczki, podwójny podbródek, przebarwienia, blizny, blizny potrądzikowe i rozstępy.

Na czym polega zabieg frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej dostępny we Wrocławiu?

Frakcyjna RF mikroigłowa to nowa technologia w medycynie estetycznej, która dzięki swojej skuteczności, została okrzyknięta alternatywą dla chirurgii plastycznej. Do RF wykorzystuje się zaawansowane urządzenia medyczne, oparte na połączeniu dwóch najnowocześniejszych technologii do nieoperacyjnego liftingu skóry. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa we Wrocławiu przyczynia się do pobudzenia procesów regeneracji oraz przebudowy i odbudowy struktury kolagenowej.

Frakcjonowanie mikroigłowe to jeden z najbardziej innowacyjnych zabiegów, stosowany na dużych obszarach ciała – brzuch, uda, pośladki. Dzięki niemu możliwa jest wysoce nowoczesna, bezpieczna, a jednocześnie bardzo skuteczna terapia np. blizn czy śladów pooperacyjnych, rozstępów, nierówności i wiotkości skóry, cellulitu, fotouszkodzeń oraz blizn potrądzikowych. Równoczesne działanie fal radiowych oraz zastosowanie frakcyjnej głowicy pozwala osiągnąć korzystniejsze rezultaty. Impulsy RF, dostarczane podczas frakcyjnej radiofrekwencji mikrogiłowej, są wprowadzane do skóry w formie precyzyjnych strumieni o równomiernym wzorze, co tworzy w niej siateczkę mikrouszkodzeń. Swoista budowa głowicy z setkami mikroelektrod pozwala na wyjątkowo szybką i równomierną pracę.

Jaki jest mechanizm oddziaływania zabiegu na skórę?

Tak naprawdę urządzenia do frakcyjnej RF mikroigłowej wykorzystują zdolności regeneracyjne organizmu. Najprościej mówiąc, zabieg polega na nakłuwaniu i kontrolowanym poparzeniu skóry, co w konsekwencji powoduje ich przebudowę i odbudowę. Zarówno głębokość nakłuwania, jak i czas oraz intensywność ogrzewania, możemy dowolnie regulować, w zależności od okolicy ciała oraz rodzaju zmiany poddawanych leczeniu. Nakłucie, jak i podgrzanie, powoduje częściowe uszkodzenie struktury skóry, a to z kolei wywołuje silną stymulację do regeneracji. W miejscu tej zniszczonej powstaje nowa tkanka, która jest młoda i posiada prawidłową budowę. Efekty są bardzo dobre, a w niektórych przypadkach wręcz spektakularne.

Przed całym procesem pacjent zostaje znieczulony anestetykiem w kremie w obszarze, który będzie poddany zabiegowi. Głowice składają się z mikroigieł w liczbie od 25 do 81 i długości ponad 3 mm. Skóra jest nakłuwana do odpowiedniej głębokości, a podczas gdy igły pozostają w skórze, następuje podgrzanie tkanek poprzez działanie RF. Zabieg powoduje pewien dyskomfort związany z nakłuciami oraz wysoką temperaturą, dlatego znieczulenie jest obowiązkowe. Po zabiegu skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. Może być także odczuwalne ciepło w miejscu nakłuć. Zanim zdążą się one zasklepić, podane zostaje serum rewitalizujące bogate w witaminy i składniki odżywcze, które pozwolą na szybszą odbudowę tkanek. Zabieg w przeciwieństwie do lasera frakcyjnego nie powoduje wysięku krwi. Nie dochodzi zatem do ablacji komórek, dzięki czemu skóra nie ulega złuszczeniu. Nie powoduje zmiany kolorytu skóry jak w przypadku lasera, można więc wykonywać zabieg na wybranych partiach twarzy lub ciała bez obaw o różnice w kolorze.

 

W czym frakcyjna radioterapia mikroigłowa we Wrocławiu przewyższa inne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej:

Przede wszystkim RF mikroigłowa daje możliwość bardzo precyzyjnego wykonywania zabiegu, dokładnie na takiej głębokości i z taką mocą, jakiej potrzebuje nasza skóra. Większość głowic laserów oraz innych urządzeń do wykonywania zabiegów radiofrekwencji emituje promieniowanie lub prąd. To z kolei daje słabsze efekty wykonywanego zabiegu, ponieważ związki laserowe muszą przedostać się przez kolejne warstwy skóry. RF frakcyjny zabieg mikrogłowy działa bezpośrednio wewnątrz skóry, dlatego też jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Umożliwia zatem osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów zabiegu przy krótkim czasie gojenia. Co więcej, technologia RF mikroigłowej pozwala wykonywać zabiegi na znacznie większej głębokości (nawet 3,5 mm), podczas gdy klasyczne lasery sięgają nie głębiej niż ok. 1,7 mm.

Efekty

Efekty zabiegu widoczne są w zasadzie natychmiast po nim, choć ostateczny rezultat może przyjść po 1 do 3 miesięcy, tyle trwa naprawa i formowanie się skóry. Włókna kolagenowe zostaną w trakcie zabiegu obkurczone, przez co skóra staje się bardziej napięta i sprężysta. W trakcie procesów naprawczych tworzone są nowe włókna kolagenowe, które skręcają się i zagęszczają, co skutkuje tworzeniem się jędrniejszej i grubszej tkanki. Znikają drobne zmarszczki w okolicy oczu, twarzy, szyi, dekoltu, poprawia się także owal twarzy – policzki stają się elastyczne i lekko uniesione, odwracając proces starzenia się.

 • Efektywna – powoduje minimalne uszkodzenie naskórka przy maksymalnej stymulacji procesów regeneracji skóry
 • Uniwersalna - pozwala dopasować poziom inwazyjności do poszczególnych obszarów zabiegu np. intensywana ablacja w miejscu występowania blizn, umiarkowana ablacja w okolicach skroni i bruzdy nosowej, koagulacja delikatnej skóry pod oczami.
 • Kompleksowa - wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów, regeneracja kolagenu krótki okres rekonwalescencji - już po 12 godzinach można nałożyć makijaż.
 • Bezpieczna - może być wykonywana niezależnie od koloru i karnacji skóry (opalenizna nie jest przeciwskazaniem), nie ma ryzyka oparzeń i powstania przebarwień.

Jak długo trwa gojenie po zabiegu ?

W zależności od stopnia nasilenia zabiegu, o czym decyduje kosmetolog na podstawie stanu skóry – odbudowa naskórka trwa zwykle od 48 do 96 godzin. Jest to okres krótszy niż w przypadku terapii laserami frakcyjnymi.

Jakie zostaną  uzyskane efekty dzięki Frakcyjnemu RF mikroigłowej:

 • likwidacja nawet 20-letnich rozstępów
 • ujędrnianie skóry ciała (wiotka i opadająca skóra na ramionach, udach, pośladkach, dekolcie, brzuchu)
 • redukcja blizn pooperacyjnych, zmarszczek na szyi, dekolcie
 • likwidacja blizn potrądzikowych na plecach, ramionach i na dekolcie
 • redukcja rozstępów nawet do 90%
 • odbudowa kolagenu,
 • silne zmniejszenie obwisłości skóry,
 • redukcja rozszerzonych porów
 • podniesienie pośladków
 • mocna niwelacja pelikanów (ramiona)
 • likwidacja cellulitu
 • usuwanie przebarwień skóry

Warunki oferty 

Kupon ważny do 30.08.2024.

 • 1 osoba może kupić 1 kupon
 • 1 osoba może wykorzystać 1 kupon
 • Podczas wizyty proszę okazać kupon lub potwierdzenie płatności 

 Regulamin : 

 •  W danym pakiecie możliwość przełożenia - odwołania 1 zabiegu -  ważne - 72 godziny przed umówioną wizytą - tylko 1 raz ,
 • Brak odbycia zabiegu w dniu umówionej wizyty bez wcześniejszej informacji 72 godziny o odwołaniu wizyty - zabieg zalicza się jako wykonany ( zabieg przepada ) 
 • Odwołanie wizyty w krótszym czasie niż 72 godziny skutkuje przepadnięciem zabiegu ( zaliczeniem zabiegu jako wykonany )
 • odwołanie 2 raz zabiegu  skutkuje - przepadnięciem zabiegu 

 Uwagi - po zakończonej ważności kuponu - karencja na wykorzystanie zabiegów 1 miesiąc - Możliwość odstępstwa i przedłużenia ważności kuponu  , tylko po wcześniejszym uzgodnieniu 

Ważne  - W związku z zaistniałą sytuacją  pandemii covid,  firma L Bioline w trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie , wprowadza dodatkowe środki ostrożności :

 Prosimy na wizytę przychodzić na umówioną godzinę  ( nie wcześniej )

 •  Nie używać telefonów komórkowych w trakcie wykonywania usługi.
 • Prosimy przychodzić na zabieg bez osób towarzyszących ( dzieci jak i osób dorosłych ) poczekalnie w dalszym ciągu są wyłączone z użytkowania
 • Stroje do zabiegów Icoone , Endermologii  będą  tylko w sprzedaży

 Drodzy klienci w momencie występowania jakichkolwiek objawów prosimy o odwołanie wizyty

 •  Jeśli występują  u któregoś z członków rodziny objawy wskazujące na chorobę covid
 • Jest ktoś z rodziny jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
 • Jeśli klient miał kontakt lub zamieszkuje z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
 • Jeśli w ciągu tygodnia miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

 Serdecznie Dziękujemy 


Kontakt  L Bioline - Kosmetologia Profesjonalna

ul. Walońska 7/3
50-413 Wrocław

 

Informacje dotyczące promocji zabiegów : 532 175 200
Rejestracja: 606 92 72 72
Masz problem z dodzwonieniem się na rejestrację - Prosimy o wysłanie sms na numer tel 606 92 72 72: o teści zabieg - oddzwonimy w celu umówienia wizyty w ciągu 3 dni
Reklamacje e-mail: lbioline@gmail.com


Wybierz ofertę:


Polecane promocjeOtrzymuj świetne promocje!

Zapisz się do Newslettera!